Twoja przyszłość jest zapisana w kartach, dowiedz się co przyniesie ci los.

Artykuły

magia, wróżby

Energia jest w nas

 2015-11-09

Człowiek oprócz ciała fizycznego posiada również ciało energetyczne zwane biopolem. Energie w ciele człowieka można zmierzyć, specjalna aparaturą. W ten sposób można odróżnić energie ożywioną od nieożywionej.

Spadek energii może wiązać się z chorobą a całkowity zanik ze śmiercią fizyczną istoty ludzkiej. Człowiek jest wyjątkową istotą, ma w sobie nieograniczone siły z którymi przychodzi na świat. Potrafimy w często niewyjaśniony sposób pokonywać kalectwo, choroby, diametralnie zmieniać swoje życie. Dlatego bo naszym celem jest dążenie do szczęścia. Często nieświadomi własnej potęgi szukamy jej rozpaczliwe u innych. Człowiek posiada własną moc, nieograniczone możliwości by zaspokajać swoje potrzeby, które może realizować nawet w niesprzyjających okolicznościach. Warunkiem koniecznym powodzenia w życiu jest zerwanie z negatywnym myśleniem. Pamiętaj, że dzieje się to co żądamy od swojego Ja. Od negatywnych myśli należy się odwracać nie dopuszczać do ich projekcji w umyśle. Należy wyciszyć umysł, usuwając z niego negatywne myśli.  Dzięki wytrwałości i cierpliwości, możemy skutecznie oczyścić swoje biopole*, poczuć się lepiej i nabrać większej ochoty do życia.

 

biopole - pole energetyczne człowieka

 

 pozostałe wpisy

Według Gebelina

XVIII-wiecznego uczonego, tarot to w rzeczywistości egipska księga Thotha. Uważa się że, staroegipski bóg mądrości i wiedzy Thoth posiadał ogromną wiedzę, dającą władzę nad światem.