Wróżby z liczb

Wróżby Online – Wróżby z liczb

WYKORZYSTANIE SYMBOLIKI CYFR- DATY URODZIN – NUMEROLOGIA

To proste a zarazem trafne określenie danej osoby. Do tych obliczeń potrzebna jest nam data urodzin. Np.

  1. 10.1984= 5+1+1+9+8+4=10=1 ( sumujemy kolejne cyfry, wynik ma być jednocyfrowy)

Czyli dana osoba jest numerologiczną 1

Znaczenie cyfr:

1 Jedynka jest symbolem Słońca. Urodzeni pod tą cyfrą są indywidualistami, chodzą własnymi ścieżkami. Są to osoby uparte, wytrwałe w dążeniu do celu, godne zaufania,. Często są to urodzeni wodzowie. Lubią poznawać nowe miejsca i nowe osoby. Mają nadzieje na lepsze jutro. SA optymistami z urodzenia. Ich kolory to: żółty, złoty, pomarańczowy. Szczęśliwy kamień: bursztyn.

2 Dwójka jest symbolem Księżyca. Są to osoby łagodne i wrażliwe, mają wiele fantazji, są uzdolnione artystycznie. Aspekt wiedzy w ich życiu jest ważny, powinny się dokształcać, gdyż wiedza przyniesie im sukces i zadowolenie. Intuicyjnie podchodzą do życia, dla płci przeciwnej zawsze. Są to tajemnicze i nieodgadnione osoby. Ich szczęśliwymi kolorami są odcienie zieleni i barwy od jasnożółtej do białej. Pomyślność przynosi im perła.

3 Trójka jest symbolem Jowisza. Osoby spod tej cyfry są dynamiczne i godne zaufania oraz cierpliwe. Są bardzo ambitne i odpowiedzialne. Pragną się sprawdzić w roli żony, męża, Rodzina jest dla nich najważniejsza i dążą do posiadania jej. Zawsze mają jasne spojrzenie na problem. Ich kolory to: fiolet, wszystkie odcienie głębokiego błękitu i czerwieni. Szczęśliwy kamień to ametyst.

4 Czwórka jest związana z Uranem. Urodzeni pod czwórką są uparci i sentymentalni. Mają duże poczucie sprawiedliwości. Są godnymi zaufania i wiernymi przyjaciółmi. Lubią dominować i mieć przewagę nad innymi. Są odważni, posiadają autorytet i SA nastawieni na sukces finansowy. Praca dla nich jest bardzo ważna w życiu. Szczęśliwe kolory: jasny błękit, odcienie szarości i szaro-srebrzystości. Kamienie: szafir i opal.

5 Piątka jest symbolem Merkurego. Ludzie spod znaku piątki są pogodni, impulsywni żywotni, towarzyscy i wszechstronni. SA to ludzie moralni, wierzący w Boga, umiejący się poświęcać. Są świetnymi doradcami. Ich kolor to biały i wszystkie jasne odcienie różnych barw. Kamień- diament.

6 Szóstka jest symbolem planety Wenus. Są to osoby serdeczne, spokojne, towarzyskie. Często to osoby niezdecydowane, szczególnie w miłości, nie potrafią wybrać odpowiedniego partnera gdyż za dużo analizują w związkach. Miłość jest dla nich najważniejsza i tylko miłością żyją. Ich najszczęśliwszymi kamieniami są turkusy, a kolorami- wszystkie odcienie niebieskiego, fioletu i czerwonego.

7 Siódemka jest symbolem Neptuna. Są to romantyczne, niespokojne duchy, tęskniące za przygodą. Starają się dążyć do wyznaczonych sobie celów, wiedzą że nic za darmo nie otrzymają w życiu. Wróży się im sukces finansowy. Lubią podróżować i są Panami własnego życia. Szczęśliwe kolory tej cyfry to wszystkie odcienie zieleni. Kamienie- opal, agat.

8 Ósemka jest symbolem Saturna. Ósemki pragną sprawiedliwości w życiu, Nie znoszą wulgarności, kłamstw i zazdrosnych ludzi. Są to osoby zrównoważone, sprawiedliwe i zasadnicze. Często, gdy stają przed trudnościami, rezygnują z działania, ale gdy uda im się przebrnąć przez nie- dochodzą do sukcesów i zaszczytów. Kolory to: ciemnozielony, ciemnoniebieski, purpurowy, czarny. Szczęśliwy kamień- granatowy szafir.

9 Dziewiątka jest symbolem Marsa. Są niezależne i pełne pasji. Często czują się samotne i niezrozumiane przez otoczenie. Posiądą z czasem doświadczenie życiowe i ogromną wiedzę. Umiejętnie podejmują ważne życiowe decyzje. Starają się mieć uporządkowane życie. Szczęśliwe kolory to wszystkie odcienie czerwieni. Kamienie: rubin, granat, koral.

 

Z daty urodzenia też można odczytać cechę charakteru danej osoby. Obliczając główną cyfre z daty urodzenia.

 

  1. ambitny(a), niezależny(a) i pewny(a) siebie
  1. łagodny(a), tajemniczy (a) i wrażliwy(a)
  1. dynamiczny(a), rodzinny (a)i godny(a) zaufania
  1. uparty(a), dumny (a) i sentymentalny(a)
  1. pogodny(a), mądry (a) i impulsywny(a)
  1. serdeczny(a), kochliwy (a) i towarzyski(a)
  1. romantyczny(a), dążący (a) do wyznaczonych sobie celów i trudny(a) we współżyciu
  1. sprawiedliwy (a) i niedoceniany(a)
  1. samotny (a) i pełen(a) pasji

 

Nasza Wróżka online z przyjemnością przygotuję dla Ciebie wróżbę online.

 

About the author

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2016 Agencja Interaktywna Szczecin Dobre Promo