Twoja przyszłość jest zapisana w kartach, dowiedz się co przyniesie ci los.

Kontakt i Pomoc

Support AMS Agnieszka Szmit

Kontakt:
tel:
e-mail: kontakt@jestesuwrozki.pl
gg:

Informacje pomocne podczas korzystania z serwisu.

Rejestracja Klienta

Rejestracja w serwisie polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza. Procedura ta została uproszczona i obejmuje podanie tylko trzech informacji: loginu, hasła, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Po wpisaniu danych należy zatwierdzić je przyciskiem „wyślij”. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca link aktywujący. Należy więc, odebrać wiadomość w swojej skrzynce e-mail i kliknąć ten link. Wówczas procedura rejestracji jest zakończona. Jeśli  nie otrzymałeś linku aktywującego skontaktuj się z kontakt@jestesuwrozki.pl

Logowanie

Aby zalogować się w serwisie wystarczy wpisać swój login oraz hasło w pola znajdujące się w prawym górnym rogu strony.

Zagubione hasło

W przypadku zagubienia hasła proszę skorzystać z funkcji „przypominania hasła”. Pod formularzem logowania znajduje się łącze które uruchamia funkcję przypominania hasła. Proszę podać tylko adres e-mail podany podczas rejestracji. Hasło zostanie wysłane na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Chat SMS

Czat SMS to usługa do której nie potrzebne jest konto. Wystarczy posiadanie telefonu komórkowego. Aby nawiązać kontakt z wybranym doradcą musisz wysłać sms o odpowiedniej treści na numer odpowiadający ekspertowi. Każdy ekspert posiada swój unikalny kod czyli prefiks, który zawsze należy wpisać przy wysyłaniu sms do eksperta. Prefiks i numer jest inny dla każdego eksperta. Prosimy o zwracanie uwagi czy doradca do którego kierujesz pytanie jest aktualnie dostępny.

Przykład:

numer :73880

wiadomość sms: moc.3. Czy w przeciągu roku znajdę miłość?

Po chwili otrzymamy odpowiedź od eksperta na numer telefonu z którego wysłaliśmy sms

Należy pamiętać by prawidłowo wpisać prefiks wybranego eksperta, niepoprawnie wpisany prefiks czyli kod eksperta jest równoznaczny z brakiem otrzymania smsa zwrotnego  czyli odpowiedzi na zadane pytanie.

Wiadomość sms jest ograniczona 160 znakami.

E-mail do Eksperta

Opcja „e-mail do doradcy” umożliwia wysłanie wiadomości e-mail do doradcy który w danym czasie jest niedostępny lub kiedy zawiłość problemu jest na tyle duża że nie da się tego załatwić podczas rozmowy  na CHAT SMS. Klient który chche z takiej opcji skorzystać musi kliknąć przycisk E-MAIL obok wybranego doradcy a następnie wypełnić wszystkie pola formularza, Doradca po otrzymaniu wiadomości wycenia ją i odsyła klientowi do zatwierdzenia. Klient podejmuje decyzję, zatwierdza lub odrzuca ofertę. Zatwierdzona wiadomość trafia ponownie do doradcy który wykonuje usługę. Należność jest pobierana z konta klienta. W przypadku odrzucenia ceny przez klienta nie ponosi on żadnych kosztów.

Rejestracja Eksperta

Doradcą może zostać osoba pełnoletnia, posiadająca odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. Serwis Jesteś u Wróżki współpracuje tylko z najlepszymi doradcami i dba aby jakość świadczonych usług była możliwie najwyższa. Aby zostać doradcą należy dokonać rejestracji w serwisie. Jeśli procedura rejestracji zostanie zakończona a podane informacje są rzetelne, administrator kontaktuje się z kandydatem na doradcę i aktywuje jego konto. Doradca sam decyduje o czasie swojej pracy. Administracja zastrzega sobie jednak możliwość usuwania kont doradców którzy nie logują się w serwisie przez 60dni.

Opinie klientów

System opiniowania doradców jest stworzony aby nasi klienci także mieli wpływ na działanie serwisu oraz aby mogli wypowiadać swoje własne sugestie i uwagi. Każdy zarejestrowany i zalogowany klient może oceniać doradców przydzielając im odpowiednią ilość gwiazdek oraz wpisując własne spostrzeżenia.

Płatności CashBill

Pentakle

to słowo które oznacza talizmany lub magiczne obiekty w kształcie dysku, uważane za symbol dla żywiołu Ziemi.